Aby zobaczyć stronę obróć urządzenie

Sportowa świetlica wielofunkcyjna

Kiczyce

Publiczny

Pozwolenie na budowę

Przy istniejącym budynku Szkoły Podstawowej zaprojektowaliśmy świetlicę wielofunkcyjną wraz z zapleczem oraz boiskiem zewnętrznym. Projektowany budynek oraz boisko będzie stanowić nie tylko infrastrukturę do prowadzenia zajęć szkolnych, ale także będzie miejscem do organizacji spotkań i wydarzeń dla lokalnej społeczności. Świetlica będzie wewnętrznie skomunikowana z istniejącym budynkiem szkoły, ale też będzie mogła funkcjonować jako obiekt niezależny przez zaprojektowane osobne wejście. Wnętrze budynku mieścić będzie funkcje uzupełniające- toalety, szatnie z natryskami oraz pomieszczenia magazynowe, techniczne i socjalne. Cały obiekt będzie dostosowany dla osób niepełnosprawnych, oraz umożliwi częściowy dostęp dla osób na wózkach do istniejącego budynku szkoły, który na ten moment nie jest do tego przystosowany.
W projekcie zależało nam na tym, by stworzyć atrakcyjną i funkcjonalną przestrzeń, która będzie służyć lokalnej społeczności. Postawiliśmy na minimalizm i prostotę, uwzględniając skalę kosztów, która jest istotna przy tego typu inwestycjach.

Kiczyce to miejscowość położona w województwie śląskim, powiecie cieszyńskim, w gminie Skoczów. Wieś zlokalizowana jest w historycznych granicach regionu Śląska Cieszyńskiego. Geograficznie jest to region Doliny Górnej Wisły, która stanowi część Kotliny Oświęcimskiej. 

Powierzchnia opracowania:  ok. 700 m2