Aby zobaczyć stronę obróć urządzenie

Domy typu Nowoczesna Stodoła

Projekt domu w stylu „nowoczesa stodoła”

Projekty takie charakteryzuje się prostotą, oszczędnością formy, idealnie rozplanowanym układem pomieszczeń.

Nowoczesne stodoły są funkcjonalne i bardzo komfortowe. Zachwycają pięknem i prostotą. Efekt taki uzyskujemy dzięki stosowanym dużym przeszkleniom oraz minimalistycznej, prostej formie.
W projektach typu „nowoczesna stodoła” używamy zazwyczaj naturalnych materiałów takich jak drewno, kamień, metal, szkło.

Projekty „nowoczesne stodoły” łączą tradycyjne rozwiązania z nową technologią.

Charakterystyczne cechy to: otwarte, przestronne przestrzenie pozostające jednocześnie wierne funkcjonalnej, wiejskiej estetyce. Połączenie przyjaznej formy stodoły z nowoczesnym układem pomieszczeń oraz designem sprawiło, że nowoczesne stodoły stały się bardzo popularne oraz subtelnie i nienachalnie wtapiają się w otoczenie.

W projektach zwraca uwagę podłużna, minimalistyczna bryła (przypominająca stodołę), duże okna, przestronność, funkcjonalność. Są to cechy przede wszystkim charakteryzujące domy typu nowoczesna stodoła. Oparte o najnowsze trendy w projektowaniu, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii budowlanej, domy tego typu są nie tylko ładne dla oka ale również ekonomiczne. Dodając do tego wyrafinowaną prostotę która w połączeniu z pięknym designem sprawia, że projekty domów w stylu „nowoczesnych stodół” stają się coraz bardziej popularne nie tylko na świecie ale również w Polsce.